Haber

MHP Meclis Başkanlık Divanı üyeleri ve Grup Yönetimi belli oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Başkanlık Divanı ve Meclis Grup Başkanlığı üyeleri belirlendi. Meclis Başkan Yardımcılığına İstanbul Milletvekili Celal Adan, TBMM İdare Amirliğine Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP Küme Başkan Yardımcılığına Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül atandı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Meclis Başkanlık Divanı’nda MHP’ye düşen üyeliklerle Meclis Grup Yönetimi belirlendi. MHP’den yapılan yazılı açıklamaya göre, önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de İstanbul Milletvekili Celal Adan, Meclis Başkan Yardımcılığı görevini yürütecek. MHP, Türkiye Büyük Millet Meclisi Yönetim Kurulu Başkanlığına Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’ı atadı. MHP’de Grup Başkan Yardımcılığına Manisa Milletvekili Erkan Akçay ile Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül atandı.

MHP’den yapılan yazılı açıklama şöyle:

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekilliğine Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, TBMM Başkan Yardımcılığına İstanbul Milletvekili Celal Adan ve Gaziantep Milletvekili Sermet Atay atandı. Türkiye Meclisi.”

goreleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu