Haber

Ahmet Çolakbayrakdar’dan Beyazşehir transferi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Önder Çolakbayrakdar, Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi olarak her alanda çalışmaların devam ettiğini vurgulayarak, herkesin hayatın her alanında yaşamaktan keyif aldığı bir Kocasinan inşa etmeye devam ettiklerini söyledi.

Beyazşehir Mahallesi’ndeki çalışmaları denetleyen Önder Çolakbayrakdar, personelle sohbet ederek yakından ilgilendi. Asfaltın ısınması nedeniyle personele serinlemeleri için dondurma ikram eden Önder Çolakbayrakdar, ilçenin itibarını artıran ve bölgeyi çekim merkezi haline getiren hizmetler sunduklarını vurguladı.

Önder Çolakbayrakdar, vatandaşların daha yaşanır bir ilçede yaşamaları için büyük çaba sarf ettiklerine dikkat çekerek; “Beyazşehir Mahallemizde yol yapım ve asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Kocasinan’ın her bölgesinde canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Özellikle ihtiyaç duyulan her bölgede çalışmalarımız artarak devam edecek. Tüm çabamız yaşadığımız yerlerin maliyetini artırmak, hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve insanımızı daha keyifli hale getirmek içindir. Şunu özellikle vurgulamak istiyorum; Vatandaşlarımız için çalışıyor ve hizmet üretiyoruz. Biz biliyoruz ki; Yaptığımız işler insanımızın hayatına değer katacak hizmetlerdir. Bu noktada bugüne kadar olduğu gibi elimizden geldiğince çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Yapılan çalışmaların ilimiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

Başkan Çolakbayrakdar, verilen hizmetlerle vatandaşlara daha keyifli yaşam olanakları sağladıklarını sözlerine ekledi.

Başkan Çolakbayrakdar, soruşturma süresince hem esnaftan hem de vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Tadilat çalışmaları için Önder Çolakbayrakdar’a dua eden vatandaşlar; “Allah razı olsun. Yollarımız ve çevremiz çok güzel” diyerek sevincini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu