Teknoloji

2023 Kadınlar Dünya Kupası Heyecanı FIFA 23’e Geliyor!

Eğer FIFA 23 Dünya kupası heyecanını bayanlarla birlikte yaşamak istiyorsanız işte size bir güzel haber daha. Electronic Arts ve EA Sports tarafından yayınlanan yeni güncelleme ile FIFA 23’e FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023 ekleniyor Üç yeni oyun modunun yer aldığı güncelleme ile ilgili detaylar haberimizde.


İlginizi çekebilir:  Electronic Arts Kendi İçinde Değişime Gidiyor


EA SPORTS, FIFA Kadınlar Dünya Kupası Avustralya ve Yeni Zelanda 2023 promosyonunun yanı sıra Avustralya milli oyuncusu Sam Kerr’in yer aldığı yeni görseller yayınladı. “EA SPORTS FIFA Women’s World Cup 2023” güncellemesi, Haziran ayı sonunda ücretsiz içerik olarak yayınlanacak ve oyuna birçok heyecan verici oyun modu ekleyecek.

FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023 içeriğinin en değerli özelliklerinden biri “Ülkenize Liderlik Edin” modudur. Bu oyun türünde kendinize avatar oluşturma seçeneği ile ülkenizi başarılı kılmaya çalışacaksınız. Bu büyük güncelleme ile oyuna eklenecek tüm oyun modları şu şekilde:

  • Senin ülken: Ülkesini zafere götürmeye çalışan bir oyuncunun rolünü üstlenmenizi sağlayan bu orijinal oyun modu ile kendinizi 2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası’nın yıldızı olarak taçlandırabileceksiniz. Dilerseniz mevcut bir oyuncunun yerine geçebilir veya kendi avatarınızı oluşturarak FIFA Kadınlar Dünya Kupası’nda adınızı yazdırabilirsiniz. Maçlardan sonra, ülkenizi kupaya götürme yolunda seçtiğiniz oyuncuyu veya tüm ulusal grubu kontrol etme seçeneğine sahip olacaksınız.
  • Turnuva Modu:Ülkenizin geleceğini yazmanıza olanak sağlayan bu tek oyunculu turnuva modunda 32 ülkeden birini seçerek grubunuzu zafere taşıyabileceksiniz.
  • Başlamak:Bir Klasman Aşamasında veya Eleme Maçında, arkadaşlarınıza veya yapay zekaya karşı yerel olarak oynamak için 32 ülkeden ikisini seçebilirsiniz.

Bu oyun modlarının yanı sıra FIFA Women’s World Cup 2023 içeriği, kupaya hak kazanan 32 ülke, özel stadyum kıyafetleri, sinematikler, maç sunumları, özel yorumlar ve kazananın alacağı kupa ile harika bir FIFA deneyimi sunmak için hazırlandı. final kaldıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu