Haber

Başkan Böcek’ten Deniz Baykal için taziye mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın vefatıyla ilgili taziye açıklaması yaptı. Başkan Böcek, “Partimizin eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili, değerli büyüğümüz Sayın Deniz Baykal’ı kaybettik. Türkiye önemli bir siyasetçiye veda etti. Çok üzgünüz. Teşekkür ederim” dedi.
 
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın Ankara’daki evinde vefat ettiğini büyük üzüntüyle öğrendiğini belirterek taziye mesajı yayınladı. Önder Böcek, 84 yaşında hayatını kaybeden Deniz Baykal ile ilgili mesajında ​​şu ifadelere yer verdi: “Partimizin eski Genel Başkanı Antalya milletvekilimiz sevgili büyüğümüz Deniz Baykal’ı kaybettik. Türkiye önemli bir siyasetçiye veda etti. Çok üzgünüz. Kaybın için üzgünüm.”

Deniz Baykal, 11 Nisan 2019 tarihinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Deniz Baykal, 15 Şubat Çarşamba günü Antalya’da toprağa verilecek.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

kurtalan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu